Kontakt

Szukasz niezawodnego i stabilnego partnera? Skontaktuj się z nami.

  • Przedstawiciele handlowi
  • Dane kontaktowe

Nasi przedstawiciele handlowi



PRODUKCJA

Edjzeck Smulders

ul. Grodziska 17 B
62-067 Rakoniewice

+48 614441405

+48 600 370 537

edjzeck@smulders.pl


POLSKA

Dariusz Wajs

ul. Grodziska 17 B
62-067 Rakoniewice

+48 668823832

dwajs@smulders.pl


BENELUKS / NIEMCY

Marco Brons

Hulsenboschstraat 37
4251 LR Werkendam

+31 651304171

www.smulderspaardenboxen.nl

info@smulders.pl


AUSTRALIA

Charlie Hay

Company KILLAHY EQUINE
Po Box 345 Mascot 1460

+61 293415722

+61 400522330

www.killahyequine.com.au

charlie.hay@killahyequine.com.au


UK / IRLANDIA

Roger Buck

Company ROGER BUCK ‘EQUINE DESIGN’
Space at the Quay Fen Lane, Beccles
NR34 9BH

+44 7341448624

www.smulders.co.uk

roger@smulders.co.uk


FRANCJA / SZWAJCARIA

Etienne Proust

PROUST sarl
Gîte d’entreprises – Bureau B1
Zone d’activités de Lhérat
63310 Randan

+33 (0)6 77 53 88 78

www.proust.fr

etienne@proust.fr


HISZPANIA

Joan Humet

Company Equus-Life SL
Autopista AP7 salida 18 Ctra. B140
de Sabadell a Mollet km 5,15 – NAVE nº 5
Santa Perpétua de Mogoda Barcelona 08130

+34 931123940

+34 606454284

www.equus-life.com

info@equus-life.com


PORTUGALIA

Mrs. Célia Marques

Celicerca-Vedações e Serviços Equestres Lda
Rua da Indústria
Zona Industrial Vilar dos Prazeres
2490-802 Ourém

+351 249095284

+351 916334347

www.celicerca.com

geral@celicerca.com


SZWECJA

Robert de Rover

Robert de Rover Ridsport AB
Honsholma 126
284 91 Perstorp

+46 730890459

www.robertderover.se

info@robertderover.com


SZWECJA

Hans Tuvehjelm

Company City-Boxen International AB Televagen 2, 291 62 Kristianstad

+46 44204440

+46 706298930

www.city-boxen.se

hans@city-boxen.se


WŁOCHY

Maria Pia De Caro Fioravanti

via Palermo 52-00055 Ladispoli (Rome) IT

+39 06 9946948

+39 338 6381455

mariapiadecaro@libero.it


ROSJA

Denis Begunets

Company STK Magistral / СТК Магистраль Zelenograd, Zavodskaya, 21a, building 1 124365, Moscow

+7 4994093174

+7 4994086309

www.stkmagistral.ru

projects@stk-magistral.ru


ISRAEL

Mr. Edjzeck Smulders

ul. Grodziska 17 B
62-067 Rakoniewice

+48 614441405

+48 600 370 537

edjzeck@smulders.pl


ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Mr. Al Saheel General TR

Maysaloun
Sharjah
23109 Sharjah
TRN:100297458000003

+971 55 668 3424

+971 56 558 8990

alsaheel@alsaheel.co


STANY ZJEDNOCZONE

Mr. Bart Kenis

Barnwalkers, LLC
1902 South Club Dr.
Wellington, FL 33414

+1 561-568 2295

bart@barnwalkers.com


Dane kontaktowe



RAKONIEWICE

Smulders Sp. z o.o.

ul. Grodziska 17 B
62-067 Rakoniewice
POLAND

+48 61 44 41 405

+48 61 44 41 318

office@smulders.pl


BĄDŹMY W KONTAKCIE

Śledź naszą aktywność

Śledź naszą aktywność w mediach społecznościowych.



RAKONIEWICE

Smulders Sp. z o.o.

ul. Grodziska 17 B
62-067 Rakoniewice
POLAND
0048 61 4441405

0048 61 4441318

office@smulders.pl

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Śledź naszą aktywność

Śledź naszą aktywność w mediach społecznościowych.